top of page
IMG_1966_edited.jpg

NTERNATIONAL ASSOCIATION SERVIS FOR TRAVELLER AND EXPEDITION Z.S.

Cestujte tak trochu jinak...

O NÁS

Jsme Nezisková nevládní organizace

Rádi cestujete a neradi cestujete sami. Pak je tu pro Vás IASTE z.s. Není nás mnoho, ale za to všichni rádi cestujeme a užíváme si života. Řekněte kam by jste chtěli cestovat a IASTE pro Vás navrhne plán cesty a najde společníky na cestu. Jsme komunita lidí, kteří se rádi potápí a jiní rádi plachtí. Máme tu zde lidi co rádi jezdí autem. Nikdo nám není cizí a všichni kdo chtějí mohou patřit do IASTE z.s.

SPOLEK PODLE STANOV bodu 9 využilo možnosti nevést SEZNAM ČLENŮ IASTE z.s. tak aby nedošlo k unikům osobních dat a porušení zákona o GDPR.  IASTE z.s. není schopen zajistit 100% ochranu vašich osobních dat a proto nepovede seznam členů. Tedy jejich jméno, příjmení, datum narození, adresu, rodné číslo, číslo telefonu a číslo bankovního účtu. Při přijetí toto bude pouze kontrolováno a dále budete vedeni jako člen pod vašim telefonním číslem a to formou že pokud je členský příspěvek uhrazen je vytvořen unikátní kód pod kterým je vedeno vaše telefonní číslo. To však nemá žádnou vazbu na Jméno. V systému je pak uvedena platnost a po vypršení se telefonní číslo a unikátní kód smaže. Pokud je však uhrazeno na další rok je napárováno na telefonní číslo a prodlouží se jeho platnost. 

web www.drinkandrivetaxi.cz - není oficiálním webem iaste.cz Tyto služby však pro naše členy nabízíme. Web si vytvořil člen IASTE. 

SPECIAL PACKAGES AND DEALS

"Členové si sami hradí náklady na své cesty. Naopak, organizace IASTE z.s. pokrývá náklady spojené s organizací expedic a poskytováním doprovodu. Toto zajištění pohodlí členů je součástí členských aktivit podle typů členství v IASTE z.s."

Expedice Jadran

od € 2000

Cena je závislá na volbě katamaránu a požadovaném jídle a služeb.

CARRIBEAN SURVIVOR

od €4000

Vše záleží na tom jaké služby budete chtít zajistit.90% těchto služeb musíte uhradit předem společnosti kterou vám doporučíme

Toto vide natočilo IASTE z.s.

ZDARMA pro děti

Podílíme se na tvorbě videí a sponzorováním různých studentských akcí.

INDIVIDUÁLNÍ SERVIS

každému členu se věnujeme individuálně a navrhneme vám zážitek na míru

COMPREHENSIVE TRIP PLANNING

As one of our most popular services, these appointments tend to fill up fast. No matter what type of travel you need to plan, rest assured that we will provide all the resources and guidance you need for the perfect trip.

Map

INTERNATIONAL TRAVEL GUIDANCE

Throughout many years of providing this service to clients, we have gained the experience and expertise necessary to make this process as seamless as possible. If you have any questions, simply reach out.

CORPORATE TRAVEL CONSULTATION

Planning any type of travel can be overwhelming, which is why it’s beneficial to have an experienced professional by your side. Through this service, you can count on us to guide you in every step of the process. All you have to do is be a member of IASTE z.s.

Insurance Agent
bottom of page